Дерева у Рівному порахують і позначать на електронній мапі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні в залі засідань міської ради відбулася нарада щодо інвентаризації зелених насаджень у місті Рівному за допомогою сучасної комп’ютерної програми «Inspectree».

До діалогу долучилися заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук, начальниця відділу екології Валентина Веремко, начальник міського управління освіти Василь Харковець, очільниця ГО «Сад історій» Оксана Майборода, директорка Навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою НУВГП Алла Прищепа, керівник об’єднання міських парків культури та відпочинку Олексій Хмилецький та заступник начальника міського управління ЖКГ Володимир Лапюк.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Йшлося про те, що місто отримало унікальну можливість створити відкриту електронну базу дерев та кущів. Попрацювавши дві-три години протягом місяця (тестовий варіант надається безкоштовно), матимемо безцінний ресурс для прийняття обгрунтованих управлінських рішень для їх догляду.

Детальні про цю систему та про можливості її застосування у Рівному читайте завтра у свіжому номері тижневика «7 днів» та на нашому сайті.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»