Рівне – не населений пункт, а місто людей

Діліться корисною інформацією з друзями:

Наше місто це не населений пункт, а місто людей. Незабутню камерну екскурсію Рівним пропонують сьогодні Лідія Войтюк та «Тайстра тревел».

Вона особливо цінна тим, що проводить її не просто історик та досвідчений гід, а людина, закохана в рідне місто. Цікавою така міні-мандрівка центральними вулицями буде не лише для чужих, а й найперше для своїх. Бо дає шанс подивитися на Рівне іншими очима.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– Прагну показати місто через історії людей, які колись тут мешкали. Розповідаю, чим вони жили, що любили і ненавиділи, якими вулицями ходили і як змінювали світ довкола себе.

Адже місто – це не просто населений пункт із хрущівками та панельками, тротуарами, шляхами та мостами.

Місто – це люди, хитросплетіння їхніх історій і доль формує неповторний його образ, додає загадковості, яку хочеться неодмінно розгадати. Не завжди можна прослідкувати шляхи усіх поколінь, але щоразу намагаюся розповідати щось нове, знайдене в архівах та історичних документах. Тому кожна екскурсія унікальна.Екскурсії Рівним стартували торік восени і вже мають гарні відгуки. А в перспективі – мандрівка історичним районом «Воля», іншими частинами Рівного, які безумовно будуть цікавими для рівнян і не тільки.

Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»