fbpx

У Рівному ретельніше контролюватимуть дотримання карантину

Діліться інформацією з друзями:

Посилити контроль за дотриманням норм карантину планують у Рівному. Відповідне рішення ухвалила сьогодні міська комісія ТЕБ і НС.

Із понеділка у Рівному вийшли на лінію всі маршрутки, які працюють у режимі спеціальних перевезень. Це дозволило вирішити проблему із скупченням містян у години пік на зупинках громадського транспорту.

– Будемо й далі контролювати, дивитися, де люди більше збираються, щоб керівники тих підприємств переглядали графік роботи, аби всі не їхали на роботу одномоментно, – наголосив міський голова Рівного Володимир Хомко. – Робочі групи перевірятимуть транспорт, щоб не перевищували допустиму кількість пасажирів. Знову буде жорсткий контроль по ринках. Є скарги на їхню роботу від рівнян, будемо перевіряти. Дали доручення керівникам ринків, ті повідомили торговців, щоб не продавали товар людям без масок.

Комісія також розглянула питання людей, які хочуть торгувати на вулицях біля центрального ринку. Одноголосно вирішили, що до завершення карантину там торгівлі не буде. Міський голова анонсував соцопитування, яке має визначити думку рівнян щодо цього питання.

– Зробимо, як скажуть рівняни. Особисто я проти такої стихійної торгівлі, не як мер, а як рів нянин, – наголосив міський голова.

Крім того, з цієї пятниці свої двері для відвідувачів відкриє візовий центр. Він зможе працювати, якщо не буде скупчення людей на вулиці біля його приміщення. Магазини секонд-хенд упорядкували черги. І хоч покупців у них чимало, але усі дотримуються дистанції, не скупчуються.

Альпіністам дозволи тренуватися у парку «Ювілейний» на так званій «голові Козака». Дозвіл дали на тиждень, якщо за цей час не буде скарг і порушень – дозвіл продовжать.

Парки та спортмайданчики Рівного патрулюватимуть робочі групи, які попереджуватимуть людей, щоб не збиралися великими групами.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»