fbpx

Народного депутата України, який залишився на окупованій території, виключили з партії

Речниця партії “Слуга Народу” повідомила про виключення депутата, який залишився на окупованій території.
 Народного депутата Олексія Ковальова виключено зі складу депутатської фракції політичної партії «Слуга Народу» у Верховній Раді України.

Однопартійці підозрювали народного депутата України у співпраці з окупантами. Адже поведінка Олексія Ковальова та випадки його спілкування із окупаційними військами викликали підозру у здійсненні ним державної зради. Під час повномасштабного вторгнення росії на тимчасово захоплених територіях (у тому числі в Херсонській області) окупаційні війська викрадають діючих та колишніх очільників органів місцевого самоврядування, педагогів, митців, керівників підприємств, проводять примусову мобілізацію чоловіків до окупаційних військ. З іншого боку, члени нашої партії, місцеві депутати, обрані від партії, організують мітинги проти окупації, на підтримку спротиву України, ризикуючи власним життям та свободою. 

Олексій Ковальов, народний депутат України, обраний у виборчому окрузі 186 (Херсонська область), перебуває на тимчасово захопленій території. Судячи з його інтерв’ю медіа – перебуває цілком добровільно. Він спілкується із російськими військовими, які не вчиняють по відношенню до нього жодних дій. Він не бере участь у національному спротиві російській агресії та окупації. Він, за його ж словами, здійснює на тимчасово захопленій території діяльність із надання гуманітарної допомоги. Крім того, він не відвідує пленарні засідання Верховної Ради України, не бере участь у голосуваннях за важливі в умовах воєнного стану законопроекти. Адекватних пояснень щодо свого поточного статусу, поведінки і заяв депутат Ковальов керівництву фракції не надав.

Юлія Палійчук – речниця «СЛУГИ НАРОДУ»