Чи надовго прийдуть довгоочікувані на Рівненщині дощі?

Діліться корисною інформацією з друзями:

Прогнозовані на минулі вихідні опади, які рясними зливами пройшлися західними областями, вилилися на Рівненщині у скупі краплі, що ледь прибили пилюку. Більш оптимістично виглядає прогноз синоптиків на ці дні. Але чи надовго прийдуть довгоочікувані на Рівненщині дощі? З цим запитанням редакція «7 днів» звернулася до начальника Рівненського обласного гідрометцентру Богдана Масовця.

– Найближчим часом, – повідомив головний синоптик області, – очікуються коливання температури повітря: суттєве підвищення в наступні два дні, до 19-24 градусів в денні години, з подальшим зниження з 30 квітня. Більш стійке тепло прогнозується  з  5 травня. Хоча коливання температури спостерігатиметься і надалі, вони не будуть різкими, а температурний фон перевищуватиме показники кінця квітня. При цьому, малоймовірними є й нічні заморозки.

Що стосується опадів, то їхня кількість у квітні була значно меншою  ніж середня багаторічна норма.  Не варто сподіватися на значні дощі й до кінця місяця.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Короткочасні грозові дощі очікуються вдень та ввечері 29 квітня, а також протягом доби 2 травня. 30 квітня та 1 травні короткочасні опади можуть бути місцями і здебільшого невеликі. Після 2 травня майже тиждень переважатиме погода без опадів, а надалі дощі очікуються вже з 9 травня.

Записав Василь ГЕРУСПостійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»