Голова Гощанської РДА призначив собі заступника

Діліться корисною інформацією з друзями:

Розпорядженням голови районної державної адміністрації Василя Романюка від 27.04.2020 року №17-к на посаду заступника голови райдержадміністрації призначено Олесю Леонідівну Ткачук.

Олеся Ткачук народилась 25 травня 1981 року в Рівненській області.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Освіта повна вища. Закінчила Львівський національний університет ім.Івана Франка за спеціальністю економіст, та Київський національний економічний університет ім.Вадима Гетьмана, магістр з обліку і аудиту.Працювала на керівних посадах в банківському секторі Рівненської області.

Депутат Рівненської обласної ради VI скликання (2010-2015 рр.) та секретар постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків. Очолювала депутатську групу «Єдність».

З 2012 року голова Рівненської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Асоціація інвесторів України». Засновник Громадської організації «Центр розвитку особистості «СВІТ МОВ».

З вересня 2018 року виконувала обов’язки начальника КЗ «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти» Рівненської обласної ради.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»