Більш як 9 тисяч мешканців Рівненщини працевлаштувалися через службу зайнятості

Діліться корисною інформацією з друзями:

Послугами служби зайнятості у січні-серпні 2022 року скористалися 31,9 тис. осіб, в тому числі 26,4 тис. безробітних громадян. Про це провідомив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

За сприяння служби зайнятості області працевлаштовано 9,6 тис. осіб. Із загальної чисельності працевлаштованих, тисяча осіб мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у тому числі 204 особи з інвалідністю.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

196 безробітних громадян влаштувалися на нові робочі місця, а роботодавці отримали компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 2,5 тис. безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучали 726 осіб.

Станом на 1 вересня 2022 року послуги обласної служби зайнятості продовжували отримувати 10 тис. осіб, з них 9,1 тис. безробітних громадян. Із загальної кількості зареєстрованих безробітних, 7,8 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої у серпні 2022 року становив 5005 грн.

Джерело: Рівненський обласний центр зайнятості