fbpx

В одній з громад на Рівненщині в усіх школах вакциновано понад 80% вчителів

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині лідерами з вакцинації від коронавірусу можна вважати освітян Боремельської громади, де щеплення отримали більше 80% працівників в усіх п’яти школах. Також показовою є Козинська громада, де 80-відсотковий показник вакцинації є чотирьох школах з шести, а також Дубровицька ТГ – у 28 закладах більшість вакцинованих.

Про це на нараді в першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна повідомив начальник управління освіти у науки Петро Коржевський. До наради долучилися керівники РДА, профільних департаментів, керівництво Рівненської міськради.

«На Рівненщині спостерігається стрімке поширення COVID-19, зростає кількість госпіталізованих. А на минулому тижні ми втратили аж 5 людей, – звернувся до присутніх Сергій Подолін. – Нагадаю, що у разі, якщо область перейде у «жовту» чи «помаранчеву» карантинну зону, в очній формі працюватимуть лише ті школи, де кількість вакцинованих вчителів перевищує 80%. Тому, аби не допустити на Рівненщині освітнього колапсу, потрібно, значно пришвидшити темпи вакцинування освітян».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За результатами наради Сергій Подолін доручив головам РДА провести особисті наради із керівниками громад, директорами шкіл, під час яких наголосити на важливості вакцинації проти COVID-19. Адже, чи будуть ходити діти до школи у разі запровадження більш жорсткого карантину, наразі залежить від директорів шкіл і педагогів.

До слова, найнижчі темпи вакцинації вчителів у Великоомелянській, Вирівській, Дядьковицькій, Зорянській, Корецькій, Малинській, Повчанській, Рафалівській, Рокитнівській, Старосільській, Шпанівській територіальних громадах. Тож учні цих шкіл, більше за все, перейдуть на дистанційку під час «жовтої» зони.

«Ми бачимо громади із абсолютно діаметральними позиціями. Є керівники територій, директори та працівники шкіл, які розуміють – вакцинація є питанням не лише особистої безпеки, а й національної. На жаль, є безвідповідальні власники навчальних закладів», – наголосив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Наразі на Рівненщині працює 6 пунктів щеплень, 124 пункти вакцинації, а також 48 виїзних бригад медиків, які готові щеплювати від коронавірусу у навчальних закладах.