fbpx

Астрологи застерігають: сьогодні день демаршів і провокацій

День, коли далеко не всі з оточення будуть налаштовані доброзичливо і навіть просто толерантно, але, оскільки це явище тимчасове, не варто приймати їх ставлення близько до серця. Тож астрологи застерігають, що не можна реагувати на різкі слова, демарші і провокації. В результаті виявиться, що така дратівливість – собі дорожча.

А ось поради астрологів для знаків Зодіаку.

Овен. Потрібно користуватися будь-якою можливістю зробити добру справу або допомогти тим, хто про це попросить, – добро незабаром обов’язково повернеться сторицею.

Телець. Не варто з’ясовувати стосунки з близькою людиною. Ненароком кинуте різке слово може призвести до серйозних – аж до розставання або розлучення – наслідків.

Близнюки. Чуйність і безвідмовність цього дня – не найзатребуваніші якості характеру. Можуть знайтися люди, які без докорів сумління скористаються ними з корисливою метою.

Рак. Бажання поплакати над своєю “гіркою” долею може переслідувати протягом усього дня. Не варто йому опиратися, сльози допоможуть скинути напруженість, що нагромадилася.Лев. Жодна дія, вчинена цього дня, до якої б галузі життя вона не належала, швидких результатів не дасть. Сьогодні можна – і треба! – працювати на перспективу.

Діва. Рідних цього дня краще любити на відстані – чим ближчим буде контакт, тим більше приводів для конфліктів виявиться, тому не варто ризикувати добрими стосунками.

Терези. Прекрасний час для того, щоб почати життя з чистого аркуша. Обставини сприятимуть тому, що всі помилки і прорахунки обнуляться, і можна буде йти далі без них.

Скорпіон. Хороший день для того, щоб помиритися з незаслужено – чи заслужено – скривдженими людьми. Ніхто з них не затаїть зла, тому стосунки продовжаться без урахування старих образ.

Стрілець. Зіштовхуючись із агресією з боку оточення, важливо пам’ятати, що вона продиктована не злобою, а моральною слабкістю, та заважає боротися з життєвими труднощами.

Козеріг. Допомагаючи іншим, не варто чекати подяки за добрі справи, інакше втратиться сам сенс благодійності, а значить, краще взагалі нічого не робити.

Водолій. Відпочити від насущних проблем можна, тільки змінивши діяльність – наприклад, зайнявшись спортом, затіявши в будинку генеральне прибирання або приділивши час улюбленому хобі.

Риби. Хороший день для нематеріальних радощів: можна – і треба! – подбати про родичів, зустрітися з друзями або коханою людиною і просто погуляти вулицями міста.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»