80 млн грн вкладуть у довгобуд в Рівному, щоб пертворити його на житло для ВПО

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні міський голова Рівного Олександр Третяк підписав меморандум про співпрацю із Українським фондом соціальних інвестицій. 80 мільйонів гривень іноземних інвестицій витратять донори на облаштування житла для соціально-незахищених верств населення і зокрема, ВПО.

Угода про співпрацю готувалася чотири місяці. Переобладнають довгобуд міської поліклініки №2, що на вулиці Драгоманова, 7.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

– Отож, нарешті стартуємо: починаємо з найважливішого — облаштовуємо житло для тих, хто цього потребує найбільше — соціально незахищені жителі Рівного, вимушено переміщені особи, – зазначив посадовець.

Названий Фонд представляє Уряд Німеччини. Фінансування виділятиметься через німецький банк розвитку KfW. Тож будівля, яка багато років не використовувалася, може перетворитися на готові квартири, в яких тимчасово можна буде поселити людей.

Всі витрати беруть на себе грантодавці — від проектно-кошторисної документації до завершення ремонтних робіт. Остаточна сума інвестицій наразі невідома, нині йдеться про готовність вкласти у об’єкт понад 80 мільйонів гривень

– На цьому не зупиняємось. Домовились із представниками фонду про подальшу співпрацю, – зазначив мер.