fbpx

50% платитимуть у транспорті рівненські школярі

Половину від вартості тарифу платитимуть наступного року за проїзд у громадському транспорті школярі та студенти денної форми навчання. Таку пільгу щороку затверджує Рівненський міськвиконком уже впродовж тривалого часу.

Щоб за проїзд у міському громадському транспорті платити менше, учні та студенти повинні будуть пред’являти студентський або учнівський квиток. Спеціальний тариф введено виключно для молоді та дітей, що мешкають і навчаються саме в Рівному. Адже, як пояснили у виконкомі, різницю за нього перевізникам компенсують з міського бюджету.

– За свої гроші возити чужих дітей ми не будемо. Якщо якась сільська рада перерахує нам кошти, то і їхніх возитимемо за пів ціни,– наголосив міський голова Володимир Хомко.– Пільг надекларовано більше, ніж держава в змозі оплатити. Тож це питання необхідно переглянути. У жодній державі немає стільки пільговиків, як у нас.

Цього року для компенсації пільгового перевезення учнів та студентів виділено 4 мільйони гривень. Управління транспорту і зв’язку пропонує передбачити аналогічну суму і в бюджеті Рівного на 2020 рік.

Наталія НИРКОВА