fbpx

5 порад щоб навести лад у вашій шафі

Діліться корисною інформацією з друзями:

Одяг – це те, без чого не може обійтися жодна людина. Шафи, комоди та інші меблі, де ми зберігаємо одяг, займають чимало місця в наших оселях. Ось кілька порад, як упорядкувати свій гардероб.

Робимо ревізію

Це може бути не так просто. Але варто розпрощатися з усім, що давно не відповідає вашим параметрам та уподобанням. Сукню чи светр, які вам пасували і подобалися 10 років тому, а нині вже давненько просто займають місце у шафі, потрібно звідти дістати. Не хочете викидати, – віддайте у волонтерський центр. Нині чимало людей потребують одягу.

Структуруй речі за категоріями

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Логічно і зручно, щоб речі одного виду зберігалися поруч: сукні з сукнями, піджаки з піджаками, сорочки з сорочками. Можна посортувати речі й за кольорами, склавши світлі з одного боку, а темні – з іншого. Це дозволить з першого погляду зрозуміти, що та де знаходиться.

Ховайте сезонні речі

По завершенні зими заберіть теплі речі з вішаків і полиць і перекладіть їх на антресолі. Сортування гардеробу – це ще й непоганий антистрес. Звільняйте шафу і системи зберігання для актуального гардеробу. Тоді усі потрібні саме зараз речі будуть під рукою.

Користуйся коробками і роздільниками

Ні, роздільники і коробки не захаращуватимуть вашу шафу. Навпаки. Таким чином розкладені речі буде легше знайти. І так простіше прибирати в шафі.

Робіть позначки на коробках

Тобі буде простіше знайти потрібну пару взуття і місце, де зберігаються улюблені джинси. Підпишіть коробку або зробіть схематичний малюнок. Це точно структурує речі у шафі й допоможе зберігати їх раціональніше.

Ксенія БОЙКО