fbpx

300 мільйонів гривень виділила Рівнерада з бюджету на підтримку військових

Діліться інформацією з друзями:

Не 200, як пропонувалося раніше, а 300 мільйонів гривень виділила Рівнерада з бюджету на підтримку військових. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на сесії міської ради. 

Саме це питання стало причиною перерви у засіданні міської ради, яке відбувалося минулого тижня. Сьогодні ж депутати дійшли згоди не лише про виділення коштів, а й про збільшення суми.

– Як і наголошувалося минулого тижня у цій залі, як я особисто повторюю постійно — підтримка наших військових сьогодні — це головне питання, на яке спрямовуємо максимум зусиль та бюджетних і позабюджетних коштів. Аби не було жодних маніпуляцій, вирішили сьогодні виділити кошти на три напрями, які допоможуть підтримати нашу українську армію, – зауважив міський голова Рівного Олександр Третяк.

300 мільйонів гривень, які виділили з бюджету Рівного, розподілять так:

  • половину, а саме 150 мільйонів, передадуть субвенцією на обласну військову адміністрацію на виконання оборонної програми області.
  • 50 мільйонів гривень витратять на міські програми, тобто закупівлю ударних дронів, безпілотних літальних апаратів, систем безпеки для військових частин, де служать рівняни. Частина з цих коштів піде на реабілітацію військових, 
  • ще 100 мільйонів гривень вирішили виділити на придбання військових облігацій — це кошти, які спрямовуються безпосередньо на підтримку Збройних сил України.