fbpx

20 тисяч гривень можуть отримати музиканти Рівненщини

20 тисяч гривень складає обласна премія на Рівненщині для музикантів.

Рівненська ОДА оголосила прийом документів на здобуття обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Винагорода присуджується щороку композиторам, які працюють у сфері української народної музики, керівникам, диригентам народних хорових колективів, окремим виконавцям народних пісень і музики, які своєю діяльністю сприяють збереженню та популяризації українського народного хорового мистецтва.

Премія заснована з метою вшанування пам’яті композитора, видатного хорового диригента, педагога, заслуженого працівника культури України. Федір Гощук народився на Закарпатті, проте його професійна діяльність пов’язана з Рівненщиною.

📍 Обласна премія складає 20 тисяч гривень.

Документи на претендентів можуть подати органи місцевого самоврядування, творчі спілки, культурно-мистецькі заклади, заклади освіти, громадські організації мистецького спрямування та претенденти шляхом самовисування.

❗️ Завірені в установленому порядку документи необхідно  подати до 27 листопада управлінню культури і туризму Рівненської ОДА в каб.119, майдан Просвіти 1, м. Рівне (приміщення обласної державної військової адміністрації) або надіслати на електронну адресу kultura119@ukr.net.

Більш детально з положенням про премію можна ознайомитись на сайті ОДА за посиланням: https://www.rv.gov.ua/rozporiadzhennia-holovy-oblasnoi…

Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію