Стало відомо чи відкриється McDonald’s в Україні у серпні

В українському офісі McDonald’s заявили, що плани про відкриття ресторанів у серпні неправдиві. У компанії справді є амбіції відновити роботу в окремих регіонах, проте конкретного рішення, планів та графіків відкриття немає.

Про це OBOZREVATEL розповіла Алеся Муджирі, керівниця відділу зв’язків із громадськістю у McDonald’s. «Ця інформація є неправдивою. Зараз ми постійно оцінюємо ситуацію. У деяких областях ми маємо амбіції відновити роботу, але в поточній ситуації не можемо озвучувати конкретні плани. Слідкуйте за оновленнями, як тільки у нас будуть плани, ми їх не приховуватимемо. Але зараз планів відкривати ресторани в серпні немає, втім у нас є амбіції відновити роботу в майбутньому», – пояснила вона.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Раніше низка українських ЗМІ опублікувала інформацію про те, що вже в серпні в Україні можуть відновити роботу ресторани мережі McDonald’s. Про підготовку до відкриття раніше повідомила виданню Forbes керівниця одного з київських ресторанів на умовах анонімності.

Раніше те, що ресторани знову можуть відкритися в Україні, почали активно обговорювати в мережі. Так, 19 червня з’явилася інформація про те, що менеджери зв’язуються зі своїми працівниками та розпитують про готовність вийти на роботу в серпні.

Як раніше повідомлялося, McDonald’s (всесвітня мережа ресторанів швидкого харчування) оголосив про вихід із росії. Рішення ухвалили в компанії у зв’язку із вторгненням росії в Україну. Ресторани мережі McDonald’s, які продали колишнім партнерам, у рф перейменували на “Вкусно и точка”.

%d блогерам подобається це: