З двома перемогами з Івано-Франківська повернулася БК «Рівне»

У ці вихідні БК «Рівне»-ОШВСМ у чергових поєдинках вищої ліги зіграли в Івано-Франківську з місцевою «Говерлою».  Обидва матчі наші хлопці виграли, хоча суперники вчинили рівнянам серйозний опір.

За попередні два сезони БК «Рівне» та БК «Говерла» зіграли між собою вісім матчів. З них 5 перемог у нашою команди, при чому, рівненськи баскетболісти перемогли у всіх чотирьох поєдинках попереднього чемпіонату.

Про напруженість нинішніх матчів свідчать їх рахунки – у суботу 68:56 (за чвертями 9:12, 24:22, 10:15, 25:10), у неділю – 75:64 (11:13, 22:14, 5:1, 27:19). В обох матчах переможними для рівнян виявилися останні чверті

Найрезультативнішими у нашому складі стали  Євген Коровяков (12 і 15 очок), Дмитро Тимощук 19 і 16),  Олександр Шепелєв (19 і 12).

Рівняни залишаються на другій позиції у турнірній таблиці вищої ліги.