fbpx
Спортсмен на візку.

В Рівненській ОДА обговорили підтримку ветеранського спорту

Діліться інформацією з друзями:

У ветеранському спорті надзвичайно успішно спрацьовує принцип «рівний-рівному». Це про те, коли ветеран, який ніколи не ставився до спорту як до складової частини свого життя, почав його сприймати через призму особистих досягнень, побачив успіхи своїх побратимів, об’єднання сім’ї, як надихає та мотивує.

З таких слів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль розпочав діалог з тренерами та спортсменами, які допомагають ветеранам.

У РівнеОДА обговорюють підтримку ветеранського спорту.

На зустрічі були присутні перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, заступниця голови ОДА Людмила Шатковська та керівники профільних структурних підрозділів.

«Будь-які ділянки вашої роботи для нас дуже цінні. Ви на власному прикладі створюєте цілі кластери та дієві програми. Сьогодні ми вже не говоримо про те, скільки безкоштовних абонементів у спортзал необхідно видати хлопцям. Нині наша мета – соціалізація, успіх, позитивний досвід і людиноцентризм», – сказав очільник області.

Спортсмени, в свою чергу, розповіли про діючі ініціативи та позитивний досвід комерційних спортивних організацій. Окремо звернули увагу на персоналізований підхід – це коли ветеран тренує ветерана.

«Ми готові підтримувати діючі ініціативи. Успіх – це безбар’єрність, ментальне здоров’я та відчуття рівності. Реабілітація – це теж не про пігулки та антидепресанти, а про спорт, конкуренцію та досягнення. Ми кардинально змінюємо концепцію та стереотипи, адже тільки так працює соціалізація і тільки так починається нове життя після побаченого», – підсумував Олександр Коваль.

По завершенню, очільник області вручив подяки Іллі Журавському, Андрію Суржуку, Ігорю Якимчуку, Ігорю Таргонському, Михайлу Марчуку. А також їхнім тренерам Юрію Омельчуку, Ігорю Головку та Денису Єгорову.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: На Рівненщині посилюють захист інформаційних систем