У першому цьогорічному матчі рівненські баскетболістки поступилися у Франківську

Перший поєдинок жіночі баскетбольної суперліги у новому році БК “Рівне-ОШВСМ” зіграло в Івано-Франківську. Там рівнянки зустрічалися з місцевим БК “Фрнківськ-Прикарпаття”.

Поєдинок розпочався мало результативно, але рівнянки завдяки влучанням вийшли в лідери. Господарки намагалися протистояти однак тривалий час їм це не вдавалося. Лише наприкінці другої чверті декількох поспіль результативних атак франківських баскетболісток і “Прикарпаття” вийшло вперед – 28:25.

У другому таймі господарки майданчика продовжували атакувати і збільшували перевагу. Їх лідери Христина Філевич, Оксана Моллова та Вероніка Космач  були нестримними. Попри всі зусилля рівнянок, цього дня удача була на стороні франківчанок. Перемога “Франківська”  у першій зустрічі – 71 57. Завтра повторний поєдинок.

Найрезультативнішими у рівнянок були – Тетяна Гаврильчик 15 очок, та Ярослава Іванюк – 13.