У першому кубковому матчі рівняни зіграли з “ХІТом”

У першому матчі 1/8 розіграшу Кубка України з футзалу МФК «Кардинал-Рівне» обіграв столичний «ХІТ». Перед повторним матчем рівняни мають перевагу у два м’ячі – 3:1.

У турнірній таблиці Екстра-ліги кияни випереджають рівнян на 10 очок, тому саме вони були фаворитами кубкової зустрічі. І саме «ХІТ» більш активно діяв у першому таймі, більше володів м’ячем і активніше атакував. А рівнянам довелося захищатися. Вдало грав  Ілля Бакінський, який витягнув кілька «мертвих» м’ячів із своїх воріт.

Після «сухого» першого тайму гра і після відпочинку характер зустрічі не змінився. Але в один з моментів «кардиналівці» і дочекалися помилки суперника. І  Володимир Поночовний, отримавши передачу у вільну зону, переграв воротаря, досвідченого Володимира Іваняка – 1:0.

Ще через дві хвилини Роман Горпинич забив у порожні ворота киян – скористався відмінною передачею Андрія Лисенка.

Повторний матч, у якому остаточно визначиться, хто здобуде путівку до чвертьфіналу, відбудеться 8 лютого у Києві.