fbpx

У напружених домашніх матчах рівненські баскетболістки втратили очки

У перші грудневі вихідні жіноча команда БК «Рівне-ОШВСМ» приймала другу команду турнірної таблиці – БК «Франківськ-Прикарпаття».

Суботній матч пройшов у напруженій боротьбі. Старт поєдинку за підопічними гостями, але господарки не відпустили далеко суперниць, а в другій чверті вже самі вийшли вперед. Далі в матчі команди по черзі виходили вперед і за 6 хвилин до кінці рахунок в матчу був рівний – 57:57. Втім, кінцівку краще провели франківки – 71:64.

Найрезультативнішою в матчі стала лідер БК «Франківськ-Прикарпаття» – Оксана Моллова, яка оформила дабл-дабл з 17 очок та 11 підбирань. Непогано зіграла американка Джаймоні Велш-Колман, яка набрала 14 очок, реалізувавши всі свої спроби (6/6 з гри та 2/2 штрафні).

У складі нашої команди чотири гравчині набрали більше 10 очок, а найкращою стала Людмила Спиридонова – 13 очок та 14 підбирань. 15 очок записала до свого активі Євгенія Безкоровайна, 13 – Вікторія Шматова, 12 – Анастасія Кучерьонок.

А ось у повторному матчі рівнянки нічого не могли вдіяти з суперницями. Лише в дебюті зустрічі підопічні Марини Максимчук змогли на рівних грати з франківками, але починаючи з п’ятої хвилини гра у наших землячок десь пропала. Гості ж, навпаки, заграли розкутіше і заслужено здобули перемогу – 86:58. Знову найкращою гравчинею матчу стала Оксана Моллова –  26 очок і 12 підбирань. Натомість, у складі БК «Рівне-ОШВСМ» результативно зіграла лише Вікторія Шматова – 15 очок.

Рівненська команда зазнала пятої поразки у восьми матчах і за цим показником перебуває на третій сходинці турнірної таблиці.

Через два тижні рівнянки прийматимуть столичне «Динамо».

Читайте також: Помер співавтор Акта про незалежність України науковець Леонтій Сандуляк

  • У 2023 році було понад 3,6 тисячі звернень щодо порушення мовного закону
    Понад 3,6 тисячі звернень щодо порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» зафіксував Уповноважений із захисту державної мови в Україні за 2023 рік. Найчастіше порушників карають штрафом або ж попередженням. 3692 звернення щодо порушення мовного закону надійшло … Read more