fbpx
«Свято Олімпійського прапора»

«Свято Олімпійського прапора» відбулося у Рівному

Діліться інформацією з друзями:

Всеукраїнська церемонія «Свято Олімпійського прапора» завітала  в ДЮСШ № 1 міста Рівного. Свято відбулося 19 січня з нагоди проведення IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор 2024 року у провінції Канвондо (Республіка Корея)

Урочиста церемонія «Свято Олімпійського прапора» відбулася за участю юних вихованців школи, її тренерсько-викладацького складу, представників спортивної громадськості міста, начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталія Ліпського. голови відділення Національного олімпійського комітету України  у Рівненській області Миколи Петренчука, директора ОШВСМ Леоніда Камлочука та директора ДЮСШ №1 Людмили Баль.

Про це повідомляє пресслужба “Спорту для всіх Рівненщини”.

Крім урочистостей, вихованці спортшколи взяли участь і в спортивних конкурсах, де змогли продемонструвати свої вміння вправлятись з різноманітним інвентарем.

 «Свято олімпійського прапора», що відбулось у Рівному, символізує підтримку українських спортсменів, які представлятимуть країну та боротимуться за медалі на Юнацьких Олімпійських іграх.

 На згадку про свято почесні гості вручили юним спортсменам олімпійські сувеніри.

Ігри триватимуть з 19 січня до 1 лютого 2024 року. Найсильніші молоді атлети світу змагатимуться під гаслом «Зростаємо разом, сяємо вічно». Впродовж 14 днів понад 1900 спортсменів з 80 країн віком від 15 до 18 років розіграють 81 комплект нагород у 15 дисциплінах.

Читайте також: Майстриня з Донеччини виготовляє в Рівному іграшки Перемоги