Захар Максимчук і Максим Кузнєцов.

Спортсмени з Рівного здобули нагороди на міжнародних змаганнях

Двоє рівненських спортсменів взяли участь у Кубку Європи з фристайлу (акробатика) у швейцарському Айроло, і один спортсмен в Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби у Казахстані.

Вихованець ДЮСШ №1 Рівненської міської ради Максим Кузнєцов посів другу сходинку п’єдесталу пошани зі стрибком bFdF, поступившись всього 2 балами представнику Казахстану Шерзоду Хаширбаєву.

Також срібну нагороду здобув рівнянин Захар Максимчук зі стрибком bdFF

Наступні кубки Європи з фристайлу у дисципліні акробатика відбудуться в італійському Вальмаленко 21-22 березня.

Артур Бойчук.

А вихованець ДЮСШ #1 Рівненської міської ради Артур Бойчук, у ваговій категорії 130 кг, виборов бронзову нагороду Міжнародного турніру з греко-римської боротьби пам’яті олімпійського чемпіона Жаксилика Ушкемпірова у Казахстані.