Рівняни зазнали другої домашньої поразки

Виграючи з перевагою у два м’ячі, МФК “Кардинал-Рівне” у підсумку програв команді АФФК «Суми». Це вже друга поразка рівнян у трьох стартових матчах чемпіонату країни з міні-футболу. причому  – знову домашня.

Вже до середини першого тайму Микита Шпигар і Володимир Кручок вивели господарів у лідери – 2:0. Здавалося, ситуація нами контрольована. Очевидно, у це повірила і сама команда. Та іншої думки мали гості.Руслан Острога та Василь Кефа наприкінці тайму скористалися розслабленістю «кардиналівців» і відіграли відставання.

Причому Кефа скористався тим, що рівняни вирішили зіграти у п’ять польових гравців.Він перехопив невдалий пас від Анатолія Мілінького і зі

Ініціативу перехопили гості і після перерви зміцнили свою перевагу. Спочатку відзначився Дмитро Ігумнов, а далі був рикошет від Романа Горпинича  у свої ворота під час гри рівнян у чисельній меншості – 2:4.

Скоротила відставання рівненська команда за 47 секунд до сирени – свій другий гол у чемпіонаті забив В’ячеслав Кожемяка.