Рівненський «Верес» розгромив хмельницьке «Поділля»

У черговому турі другої ліги рівняни приймали хмельничан, які займали місце у групі лідерів. Попри сподівання уболівальників «Вереса» на перемогу, ніхто не очікував розгрому «Поділля».

Щоправда, першу гостру атаку провели хмельничани. І одразу ж «Верес» відкрив рахунок – Михайло Шестаков пробив головою у кут воріт. «Верес» і надалі контролював ситуацію і до перерви ще двічі розчарував суперникі. Відзначилися Антон Яременко і Юрій Соломка, який зблизька переправив м’яч у ворота «Поділля» …п’яткою.

У другому таймі «Верес» продовжував потужно атакувати, але забив лише два голи. Лише – тому що ще принаймні двічі рівняни були зобов’язані забивати гол. А відзначилися ті ж Яременко та Соломка.

Отож, 5:0 і «Верес» набравши 20 очок,  «підсунув» суперників з третього місця у групі А другої ліги.