Перші невдачі та перемоги «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»

Стартувв чемпіонат України з волейболу серед жіночих команд. Оновлена «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» грала у Вінниці з тамтешнім клубом «Білозгар-Медуніверситет».

У першій зустрічі перемогли господарі –  3:2 (за партіями 15:25, 25:19, 21:25, 25:19, 15:7), наступного дня сильнішими стали гості – 3: 2 (25:16, 17:25, 25:18, 16:25, 17:15).

Обидва поєдинки вийшли чи не найцікавішими в турі –  за їх та непередбачуваністю. Матчі нагадували суцільні гойдалки, оскільки суперниці почергово видавали вдалі відрізки і, відповідно, робили собі переможні рахунки в різних партіях. Тож не дивно, що в обох випадках справа доходила до тай-брейків.

В складі «Білозгар-Медуніверситету», після переходу кількох провідних виконавиць в інші команди, роль лідера атак на себе взяла юна Валерія Якушева (донька головного тренера Юлії Якушевої)  і, в цілому, впоралася з нею. У складі «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» на провідних ролях були Інна Деніна (дружина нового  наставника команди Дмитра Юрченка), Таїсія Хорольська та Лариса Тимчак.