Рівненський “Кардинал” зазнав фіаско від сусідів

У черговому матчі футзальної Екстраліги зустрічалися сусіди по турнірній таблиці – рівненський «Кардинал» приймав столичний «ХІТ». Відповідно, очікувалася і рівна гра.

У дебюті так і було –  команди впевнено контролювали м’яч, вичікуючи на помилку суперника. На жаль, першими дали маху господарі, після чого Орест Боргун буквально розстріляв нашого воротаря Олександра Сіріцького – 0:1. Рівняни, щоправда, не розгубилися і в одній із контратак Володимир Кручок, пройшовши майже весь майданчик, «пробив» голкіпера гостей Володимира Іваняка – 1:1.

Перед перервою киянин Олександр Колесников вчасно зреагував на рикошет  м’яча від стійки рівненських воріт і переправив його у сітку. Отож, на відпочинок команди пішли за мінімального відставання «кардиналівців» 1:2.

А ось на старті другого тайму за півтори хвилини рівняни пропустили двічі. Спершу відзначився Олександр Педяш, далі – у власні ворота м’яча зрізав Сергій Кравчук, який не порозумівся з воротарем. І це – 1:4.

Згодом були голи Олександра Педяша та Дмитра Шамлі, на що рівняни відповіли ще одним голом  Володимира Кручка.