Поразки від аутсайдера зазнали рівненські “кардиналівці”

Несподіваної поразки зазнали рівненські футзалісти у домашньому матчі з аутсайдером чемпіонату – “Де Трейдингу” з Миколаївки.

Вже у першому таймі рівняни «горіли» – 0:2. У гостей відзначилися досвідчені Євген Юнаков і Анатолій Доманський.
На початку другого тайму той же Доманський збільшив перевагу своєї команди до трьох м’ячів. І лише після того команда Ігоря Москвичова зуміла переламати хід гри. Спершу Доманський після удару Анатолія Мілінького зрізав м’яча у свої ворота, а потім В’ячеслав Кожемяка замкнув простріл Павла Концеби – 2:3.

До закінчення зустрічі залишалося ще більше трьох хвилин, які господарі провели у безперевних атаках. Але не пощастило – і прикра поразка від гостей з Донбасу.
МФК «Кардинал-Рівне» залишається на п’ятому місці і 23 грудня зіграє домашній матч з «Ураганом»