Рівненські баскетболістки здобули перемогу у першій зустрічі з одесітками

У день святого Миколая свято завітало і на вулицю рівненських баскетболісток. Наші землячки приймали своїх суперниць з Одеси – «Інтерхім-СДЮШОР №2» і здобули перемогу – 72:57.

Одеська команда, як і рівненська, складається переважно з власних вихованців. І хоча зараз переживає зміну поколінь, проте рівнянкам довелося несолодко.

Наші землячки розпочали розпочала поєдинок переконливіше (перша чверть 21:12). Але з часом гості перехопили ініціативу і виграли дві чверті – 21:20 і 18:12. Отож, на фінальну чверть команди виходили за мінімальної переваги господарок – 53:51.
І тут рівнянки довели обрунтованість своїх намірів на перемогу. Їх фантастичний ривок – 17:0 – не залишив сподівань одеситкам на успіх.

Найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Шматова – 26 очок. На рахунку Анастасії Кучерьонок – 16, Катерини Ящук – 10. А Людмила Спиридонова зробила 15 підбирань.