fbpx

На Рівненщині визначили переможців обласного етапу військово-патріотичної гри «Джура»

На Рівненщині у парковій зоні смт Мізоч пройшов II (обласний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» («Сокіл»).

Упродовж 28-30 червня команди учасників з усієї області змагалися в таборових умовах.

Переможці гри

Вишкіл зібрав 168 юнаків та дівчат (21 рій) старшої та середньої вікових груп, котрі випробовували себе у військово-патріотичних, культурно-інтелектуальних і патріотичних конкурсах. Щодня юні джурівці виконували різноманітні завдання та змагалися за першість.

Зокрема, демонстрували витримку та вправність у конкурсах: «Рятівник», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Метання гранати», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Таборування», «Впоряд» тощо.

Крім того, учасники виявляли знання та кмітливість в інтелектуальній грі-вікторині «Відун», вправлялися у стрільбі з лука тощо.

Також проводилися тематичні зустрічі з фахівцями різних галузей з актуальних питань сьогодення, зокрема, представники ГУ ДСНС України у Рівненській області провели майстер-класи із мінної безпеки.

«Приємно відзначити ініціативу молоді, її бажання навчатися й опановувати необхідні навички, щоб захистити себе, свої родини та країну. Вітаю наших юних переможців! Дякую педагогам за виховання. «Джура» виховує справжніх патріотів України!», – зазначив присутній на заході перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

За підсумками змагань в старшій віковій категорії переможцями стали:

  • 1 місце – рій «Браття» (Вараський ліцей №3, Вараської ТГ);
  • 2 місце – рій «Дубравці» (Дубенський ліцей №6, Дубенської ТГ);
  • 3 місце – рій «Поліська січ» (Володимирецький ліцей «Колегіум», Володимирецької ТГ).

Визначили переможців і в середній віковій категорії:

  • 1 місце – рій «Стріла» (Вараський ліцей №1, Вараської ТГ);
  • 2 місце – рій «Відважні соколи» (Тараканівський ліцей, Тараканівської ТГ);
  • 3 місце – рій «Козаки» (Повчанський ліцей, Повчанської ТГ).

Тож, команди «Стріла» та «Браття», які стали переможцями у своїх категоріях, представлятимуть Рівненщину в III Всеукраїнському етапі змагань.

Рівненська ОВА

Читайте також: В області у 1068 домогосподарствах встановлені сонячні панелі