Верес і Чорноморець розійшлися миром у напруженому поєдинку

У десятому турі української Прем’єр-ліги рівненський «Верес» завітав у гості до одеського «Чорноморця».

Перший тайм протистояння видався доволі спокійним, адже рівняни вибудували захисні мури, штурмувати які одесити не надто поспішали. Проте їм на допомогу прийшли гості – на 22-ій хвилині гострий простріл Івана Петряка закінчився результативно. Євген Морозко, намагаючись перехопити м’яча, зрізав його  у власні ворота.

Після цього рівняни дещо активізувалися, проте до завершення тайму створити гольові моменти їм не вдалося.

У другому таймі одесити відверто заграли на утримання переможного рахунку, проте рівняни заграли значно активніше. І досягли свого – на 65 хвилині аут від Євгена Шевченка завершився скиданням головою від Миколи Гайдучика, м’яч відскочив від когось з суперників до Семена Вовченка і той пробив без шансів для воротаря одеситів Артура Рудька.

Окрилені успіхом, підопічні Олега Шандрука почали створювати небезпечні моменти біля воріт одеситів, подали зо п’ять кутових, але у ворота так і не влучили. Отож, нічия – 1:1.

У наступному турі «Верес», 27 жовтня, прийматиме полтавську «Ворсклу». А поки що (до матчу львівських «Руха» та «Карпат) розташувався на десятому місці.