Драматична нічия рівненського “Кардиналу” в грі з Сумами

Доволі несподіваним виявив черговий поєдинок футзальної суперліги у якому “Кардинал-Рівнестандарт” приймав команду АФФК “Суми”.

На початку першого тайму Сергій Кравчук відкрив рахунок і рівненська команда повела у рахунку. Однак трапилося несподіване, м’яч від гравця “Кардиналу” Максима Малиновського залетів у ворота рівнян – 1:1.

Напруження у грі досягло свого апогею в останні дві хвилини. Спочатку Богдан Новак вивів рівнян уперед – 2:1, але буквально через півтори хвилини він з героя перетворився в антигероя. Буквально з фінальною сиреною м’яч зрикошетив і від Новака влетів у ворота “Кардиналу” – 2:2 і рівненська команда втрачає перемогу і четверту сходинку у турнірній таблиці.

Наступний поєдинок “Кардинал-Рівнестандарт” зіграє у Херсоні з місцевим “Продексимом”.