Чемпіон баскетбольної вищої ліги визначиться у Рівному

Це стало відомо після четвертого подинку фінальної серії в Одесі, де місцева «БІПА» зуміла перемогти БК «Рівне»-ОШВСМ і зрівняти рахунок «золотого» двобою  -2:2.

Одесити зі старту захопили ініціативу і виграли стартову чверть у сім очок – 23:16. Та вже в наступній десятихвилинці рівняни виправили становище і практично відігралися – 36:37 перед великою перервою.

Однак у другій половині зустрічі господарі повернули собі лідерство та зуміли довести гру до перемоги. В останні хвилини гри рівняни почали ризикувати, але змінити ситуацію не змогли. Отож, перемога одеситів 88:77.

Чи не головним аргументом господарів у матчі стала кількість штрафних кидків і точність їх виконання: 27 влучань з 37 спроб, тоді як у рівнян цей показник – 14 з 19-ти.

Найрезультативнішими у складі БК «Рівне» стали Андрій Калашников (14 очок), Олексій Адедиран (13), Олександр Шепелєв (12) і Дмитро Тимощук (10).

Отож, в суботу, 29 травня, у Рівному відбудеться вирішальний поєдинок вищої ліги.