БК Рівне в останньому матчі туру перемогли місцевих баскетболістів

Переможно завершив регулярний чемпіонат Суперліги БК  «Рівне-ОШВСМ». В останньому матчі іванофранківського туру рівняни перемогли місцевих баскетболістів, команду «Прикарпаття-Говерла» – 76:68.

Ця гра пройшла в рівній боротьбі – обидві команди по черзі лідирували в рахунку, хоча й з мінімальною перевагою. Першу чверть виграли господарі – 14:13, другу – гості (21:18).

Після великої перерви рівняни створили невеликий спурт, який дозволив їм забезпечити більш комфортну перевагу – 62:54 перед заключною десятихвилинкою. В останні хвилини зустрічі говерляни дещо скоротили відставання, але рівняни швидко відновили статус-кво.

Рівне: Ілайджа Джойнер – 17, Олексій Соловйов – 16, Максим Мочалов – 14, Олександр Шепелев – 11, Артем Водолазський – 7, Дмитро Тимощук – 5, Ромео Сміт – 4, Тайлер Гаскінс – 2,

Отож, БК «Рівне-ОШВСМ» після 27 матчів має в своєму активі 19 перемог – і законне друге місце. А це значить, що у рівнян в матчах серії плей-оф буде перевага свого майданчика.

В чемпіонаті залишилося зіграти ще шість матчів, після яких  і остаточно визначаться чвертьфінальні пари.