fbpx
В останню земну дорогу провели земляків на Рівненщині

Шість Героїв провели в останню путь на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині провели в останню путь шість Героїв: Павло Карнах,  Олександр Конончук, Олег Буднік, Вадим Огоновський та Радіон Донов, Тарас Пастух.

На Дубенщині попрощалися з двома захисниками – Павлом Карнахом та Олександром Конончуком.

Про це повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Шість Героїв провели в останню путь на Рівненщині - фото 1

Павло Карнах

Народився 7 січня 1987 року, проживав у місті Дубно. Чоловік закінчив Мирогощанський аграрний коледж, працював у ПрАТ «Дубномолоко». Захоплювався веденням сільського господарства. Понад усе любив свою сім’ю і спільні сімейні подорожі. У серпні 2022 року був призваний на військову службу.

Життя стрільця-санітара механізованого батальйону обірвалося 15 травня під час виконання бойового завдання. У загиблого Героя залишились любляча дружина, дві доньки, батьки та сестра.

Олександр Конончук

Народився у 1976 році, проживав у селі Брищі Млинівської тергромади. Солдат Збройних Сил України служив у 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді. На жаль, воїн помер від тяжких поранень 17 травня в лікарні Києва. Поховали захисника на кладовищі в селі Малі Дорогостаї.

Олег Буднік

В Каноницькій громаді віддали останню шану Олегу Будніку. Чоловік, 1966 року народження, проживав у селі Новаки.

16 травня підтвердилась інформація, що штаб-сержант, стрілець-помічник гранатометника 3-го механізованого відділення загинув у результаті ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання в Харківській області. Олег отримав поранення, несумісне з життям.

Рівненська та Шпанівська громади віддали останню шану воїнам  – Вадиму Огоновському та Радіону Донову.

Вадим Огоновський

Народився 26 червня 1985 року в селі Малий Олексин. Воїн навчався  у початковій школі у Малому Олексині, а потім сім’я переїхала до Квасилова. Після одруження  він з дружиною жив у Рівному. Військовослужбовець працював далекобійником за кордоном, але після початку повномасштабного вторгнення повернувся додому та пішов добровольцем захищати Україну. На жаль, 10 травня 2024 року 38-річний солдат Вадим Огоновський помер від отриманих поранень у бою на Донецькому напрямку.

Радіон Донов

Народився 3 січня 1999 року в місті Ужгород. Навчався у школі в селі Домбоки Мукачівського району. Пізніше проживав  в Ужгороді. У 2021 році Воїн підписав контракт зі Збройними Силами України. Мама Радіона проживала у місті Рівне та постійно підтримувала зв’язок із сином, їфале 5 березня 2022 року син на дзвінок не відповів. 23-річний солдат Радіон Донов загинув 5 березня 2022 року на Луганському напрямку. 

Поховали Героя на кладовищі «Нове» у місті Рівне, а Вадима Огоновського – у рідному Малому Олексині.

Тарас Пастух

У Корнинській громаді відбувся чин поховання військовослужбовця Тараса Пастуха. Захисник народився 10 квітня 1987 року у селі Колоденка. Навчався у школі №18 у Рівному, згодом вступив до Рівненського автотранспортного технікуму на спеціальність «Організація та управління на автотранспорті». Працював в охоронній фірмі, а пізніше за кордоном. 

У 2015-2016 роках Герой брав участь в антитерористичній операції. Нагороджений грамотами керівника сектору «М» та командиром військової частини за сумлінне виконання військового обов’язку, виявлену особисту мужність і дисциплінованість під час виконання завдань антитерористичної операції на території Донецької області. З початком повномасштабного вторгнення, у 2022 році, Тарас без вагань став на захист Батьківщини. 

Воїн загинув 16 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Вічна слава та шана Героям!

  • Нового очільника призначили ДСНС Рівненщини
    23 липня заступник Голови ДСНС України Володимир Демчук представив особовому складу рівненського гарнізону ДСНС нового керівника. Відповідно до наказу Голови ДСНС України №506 від 18 липня 2024 року начальником ГУ ДСНС України у Рівненській області призначено полковника служби цивільного захисту…