fbpx
Рівне серед лідерів з цифровізації в Україні 

Рівне серед лідерів з цифровізації в Україні 

Діліться інформацією з друзями:

У столиці провели Digital Power Summit 2024. Під час саміту відзначили громади, які показали вагомі цифрові успіхи. Рівне серед лідерів з цифрової трансформації в Україні, має лідерські позиції серед більше тисячі громад.

Міністерство цифрової трансформації та швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа, розробили перший пілотний Індекс цифрової трансформації територіальних громад України, який презентували під час Digital Power Summit 2024. 

Крім того, під час заходу відзначили громади, які показали вагомі цифрові успіхи. Рівненська громада отримала шосте місце із 1116 громад, які брали участь у цьому аналізі. Це вагомий результат, над яким впродовж тривалого часу працює команда Рівненської міської ради на чолі з виконувачем обов’язків міського голови Рівного Віктором Шакирзяном. 

Рівне серед лідерів з цифровізації в Україні  - фото 1

“Завдяки впровадженню цифрових технологій ми можемо покращити якість життя мешканців нашої громади. Цифровізація – це не просто про впровадження нових технологій, але й зміну підходів до надання послуг, оптимізацію роботи органів влади, що для нас дуже важливо, – говорить секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян. – Ми і далі будемо працювати над цифровим розвитком громади, що матиме беззаперечні переваги для кожного її мешканця”.

Попри війну та максимальне використання коштів та зусиль на підтримку ЗСУ, у Рівному і далі працюють над розвитком цифрових технологій задля цифрової безпеки та доступності послуг для населення кожного рівнянина та квасилівчанина.

Читайте також: Сучасний КТ встановили у Зарічненській лікарні