fbpx
Рівненські атомники щомісяця перераховують армії не менше 3% від своїх посадових окладів

Рівненські атомники щомісяця перераховують армії не менше 3% від своїх посадових окладів

Діліться інформацією з друзями:

Це вони роблять в межах безстрокової благодійної акції «Я допомагаю ЗСУ».

У Всесвітній день вишиванки працівники Рівненської АЕС передали військовим техніку та обладнання на загальну суму понад три мільйони гривень.

Рівненські атомники щомісяця перераховують армії не менше 3% від своїх посадових окладів - фото 1

«Це ще один маленький «стіжок» у Перемогу, яка дозволить військовим швидше змінити камуфляж на вишиванки та повернутись до своїх рідних», – зазначила членкиня волонтерської групи РАЕС Тетяна Васильєва.

Рівненські атомники щомісяця перераховують армії не менше 3% від своїх посадових окладів - фото 2

«Частину обладнання придбано за гроші, які відраховано від посадових окладів працівників РАЕС за квітень і березень, а також за кошти останнього додаткового збору для десантно-штурмових військ ЗСУ. Це п’ять квадрокоптерів DJI Mavic 3Т, три дрони Mavic 3 та батареї до них, три потужні зарядні станції Есо Flow, сім пристроїв радіоелектронної боротьби, а також набір до FPV-дронів, бінокль, тепловізор та далекомір, гайкокрути, набір інструментів, комплекти броні, приціл та інше спеціалізоване обладнання. Невдовзі всю допомогу доставлять у 25 військових частин, де служать працівники РАЕС або їхні рідні», – зазначив голова ГО «Енергія Перемоги» Іван Кравчук.

Рівненські атомники щомісяця перераховують армії не менше 3% від своїх посадових окладів - фото 3

Один з квадрокоптерів DJI Mavic 3Т для свого брата, який нині боронить країну на Бахмутському напрямку, отримала працівниця служби контролю металів РАЕС Тетяна.

Рівненські атомники щомісяця перераховують армії не менше 3% від своїх посадових окладів - фото 4

«Колектив Рівненської АЕС передає ці речі для українських воїнів, щоб вони могли захистити нас і нашу землю, тим самим даючи нам можливість працювати та донатити. Тримаючись гуртом, маємо продовжувати підтримувати захисників. Бо лише разом ми здолаємо російського ворога», – наголосив генеральний директор РАЕС Павло Ковтонюк

Рівненські атомники щомісяця перераховують армії не менше 3% від своїх посадових окладів - фото 5

Джерело: Рівненська АЕС

Читайте також: Понад 224 млн грн земельної плати сплатили землевласники Рівненщини за січень-квітень 2024