fbpx

Диплом Рівненського університету визнано у Канаді

Діліться інформацією з друзями:

Випускник НУВГП, Опула Олувафемі Пол із Нігерії нещодавно отримав визнання свого диплома магістра на теренах Канади. Він навчався за спеціальністю “Підприємництво та біржова діяльність” у 2021 році.

Диплом Національного водного університету визнано у Канаді. Цією новиною поділилися на сторінці Університету. 

Сертифікат від WES (World Education Services) став важливим кроком у міжнародному визнанні української освіти. Це підтверджує високий стандарт отриманої освіти Полом в Україні та відкриває нові можливості для його кар’єри за кордоном.

Колишній студент поділився вдячністю Національному університету водного господарства та природокористування за якісну освіту. Та центру міжнародного співробітництва та освіти за підтримку на всіх етапах визнання його досягнень за межами України. Для Пола цей сертифікат не лише підтвердженням його компетентності, але й новим початком у Канаді.

Плани Пола включають активне використання своїх знань та навичок для розширення можливостей та сприяння розвитку міжнародних відносин між Канадою та Нігерією. Його історія стала джерелом натхнення для багатьох студентів, які мріють про освіту та кар’єру за кордоном, показуючи, що через наполегливість та навчання можна досягти успіху в будь-якій точці світу.

Читайте також: Рівненські патрульні загасили пожежу у лісі