fbpx

Зеленський нагородив Залужного іменним пістолетом, Сирському подарував картину (відео)

Орієнтовний час читання: 2 хвилини

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки до Дніпра нагородив головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного іменним пістолетом.

Як повідомили в NV, про це йдеться в указі на сайті глави держави.

У ньому сказано, що генерала нагородили «за визначні особисті заслуги в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зміцненні обороноздатності Української держави, зразкове виконання військового обов’язку, виявлені честь і доблесть».

У Телеграмі Зеленський заявив, що таким чином привітав Залужного з днем народження, яке той відзначав 8 липня. Також президент привітав командувача Сухопутних військ генерал-полковника Олександра Сирського, вручивши йому картину, «яка відображає подвиг українських воїнів і повагу до них».

Президент вручає картину Олександру Сирському.

Відзнака Іменна вогнепальна зброя — державна нагорода України. Це пістолет моделі Форт-12, корпус якого виготовлений з легованих конструкційних сталей, а руків’я — з благородних порід дерева. Він має заводське маркування, товарний знак і пластинку, на якій гравіюється прізвище, ім’я, по батькові нагородженого.

Зовнішні деталі корпуса пістолета і руків’я прикрашено художньою декоративною різьбою. Затвор і рамка посріблені, а інші кілька деталей — з жовтого металу.

Фото: Офіс Президента.

Читайте також: ДБР повідомило про підозру нардепу Арістову, який відпочивав на Мальдівах