Є робота

Рівненський міськвиконком оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради (на час відсутності основного працівника).

Вимоги до кандидатів: освіта повна вища технічна відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на державній службі чи службі в органах місцевого самоврядування не менш як рік або стаж роботи за фахом в інших сферах управління від 3 років; досконале володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері.

Заяви на конкурс приймають протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

До заяви на конкурс додають такі документи: особовий листок з обліку кадрів (форма №П-2ДС); автобіографію; декларацію за 2018 рік (заповнену на сайті НАЗК); фото; ксерокопію трудової книжки; копії документа про освіту, паспорта, ідентифікаційного номера і військового квитка.

Звертатися за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12а, каб. 400.

Телефон для довідок: 26-55-09 – відділ кадрів міськвиконкому.

Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» і «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки управління.

Діліться корисною інформацією з друзями: