Важливо! Рішення оперативного засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Офіційно: Важливо! Рішення оперативного засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

Протокол № 5.

оперативного засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Рівного
16 березня 2020 року м.Рівне

Головував: голова комісії В.Хомко
Присутні: члени комісії
Запрошені: за списком

Слухали: Про реалізацію заходів щодо запобігання та поширення на території міста гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом та накопичення засобів індивідуального захисту населення.

Заслухавши доповіді, співдоповіді та обговорення питання щодо недопущення поширення на території міста випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, Комісія

Вирішила:

1. Рекомендувати головному розпоряднику коштів виділити 11 млн. гривень Управлінню охорони здоров’я виконавчого комітету Рівненської міської ради (В. Іськіву) для забезпечення закладів охорони здоров’я з метою придбання засобів індивідуального захисту, виробів медичного призначення та спеціального медичного обладнання.

2. Начальнику управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради Я. Сахнюку, як розпоряднику коштів, виділити кошти в розмірі 1,5 млн. гривень:

– Комунальному Рівненському шляхово-експлуатаційному управлінню автомобільних доріг для проведення робіт з дезінфекції зупинок громадського;

– Комунальному підприємству “Спецкомбінат-ритуальна служба” для придбання засобів індивідуального захисту.

3.Управлінню охорони здоров’я:

3.1. Підготувати звернення до виконавчого комітету Рівненської міської ради щодо виділення коштів у сумі 11 млн. грн. для придбання засобів індивідуального захисту, виробів медичного призначення, а також забезпечення медичних закладів охорони здоров’я м. Рівного спеціальним медичним обладнанням;

3.2. Підготувати проект рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради про виділення коштів з резервного фонду відповідно до Порядку передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415 “Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету”.

4. Заборонити з 18.03.2020року до 03.04.2020 року роботу:
4.1. речових та продуктових ринків, точок продажу іноземних товарів;
4.2 розважальних,торгових та торгово-розважальних центрів;
4.3 закладів ресторанного господарства;
4.4 басейнів, лазень, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів, кальян-клубів, бібліотек, тощо.

5. В адмінприміщенях органів місцевого самоврядування обмежити роботу з населенням.

6. Рекомендувати обмежити відрядження працівників за межі території міста.

7. Дозволити роботу аптек, продуктових магазинів та супермаркетів, АЗС, гіпермаркету “Епіцентр К”.

8. Керівникам готелів (готельних комплексів) забезпечити постійне проведення дезінфекційних робіт в приміщеннях та перевірку температурного режиму на вході в готелі.

9. Керівникам управлінь виконавчого комітету Рівненської міської ради направити Протокол комісії в підпорядковані підрозділи та забезпечити його виконання.

10. Виконавцям про хід виконання рішень інформувати секретаріат комісії до 01 квітня 2020 року.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на управління охорони здоров’я, Рівненський відділ поліції ГУ національної поліції в Рівненській області, Управління торгівлі та громадського харчування, Рівненський міський відділ ГУ Держпродспоживслужби в Рівненській області, яким звіт про виконання протокольного рішення подати Комісії через управління з питань НС до 15 квітня 2020 року.

Заступник голови комісії Р.Демуров

Секретар комісії В. Хриплюк

Діліться корисною інформацією з друзями: