Рівняни розкажуть сусідам, як заощаджувати енергію

8 і 9 листопада наше місто прийматиме традиційний бізнес форум «Велике Рівне. Енергоефективність 2019». Два дні фахівці: урядовці, науковці, бізнесмени та практики – ділитимуться досвідом запровадження енергоощадних рішень.

Традиційно учасників форуму прийматиме центр енергоефективності, який розташований у корпусі № 7 НУВГП (вул. М. Карнаухова, 53а).

До участі запросили представників уряду, мерів та керівників міських влад з різних міст України, Польщі, Прибалтики і Чехії.

– Рівне займає перше місце в Україні за кількістю втілених проектів з енергоефективності і енергоощадливості,– розповів один з ініціаторів заходу, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.– За кількістю реалізованих проектів ми навіть випереджаємо Київ. Тож маємо про що розповісти. Секрет такої ситуації в дуже гарній співпраці науковців, влади, бізнесу та громади.

Крім того, у Рівному на форумі презентують інституцію, що нещодавно почала працювати в цій сфері – Державний фонд енергоефективності (ДФЕЕ). А також розкажуть про нові можливості для ОСББ щодо втілення енергоефективних змін. Програма «Енергодім» дозволить залучити до втілення проектів з енергомодернізації багатоквартирних будинків державне фінансування через ДФЕЕ. Фонд надаватиме гранти на часткове відшкодування вартості проектів – аж до 70%. Більше коштів зможуть отримати перші 300 ОСББ, які зголосяться до участі в програмі «Енергодім». Тож Сергій Паладійчук сподівається,я що міські ОСББ теж долучаться до нової програми.

Діліться корисною інформацією з друзями: