fbpx

Посперечалися через артистів

Жвава дискусія через зіркових гостей, що розважатимуть рівнян на День міста, виникла на черговому засіданні виконкому у вівторок. Один з виконкомівців, не дуже задоволений вибором співаків, які виступатимуть на святковому концерті, запропонував запросити свою улюблену популярну рок-групу. Щоправда, за міські гроші. Натомість мер пожартував, мовляв, і сам зміг би заспівати за 5 гривень.

На засіданні виконкому затверджували заходи з відзначення в Рівному 28-ї річниці незалежності України та Дня міста. Святкування триватиме три дні – 23–25 серпня. У парках та на майданах Рівного відбудуться традиційні виставки, фестивалі, майстер-класи, імпрези та інші мистецькі заходи. 24 та 25-го числа програму святкувань завершать концерти. На День Незалежності рівнян розважатимуть місцеві митці, а от на День міста завітають столичні гості.

Начальник міського управління культури Тарас Максименко розповів:

– Програму забезпечить продюсерська агенція «Радіо П’ятниця», вони привезуть трьох артистів. Це гарні виконавці, україномовні, українопісенні: гурти «Rumberos», «Цвіт кульбаби» та Роман Скорпіон. За чотиригодинний концерт місто заплатить 120 тисяч гривень.

У відповідь на це один з членів виконкому – Микола Кучерук – висловив таку думку:

– Чого не запросили «Без обмежень»? У Костополі вони виступали.

Я б хотів їх запросити. Треба було провести флешмоб і спитати думку рівнян, кого б вони хотіли бачити на цьому концерті, та й запросити тих, що люди оберуть, а місто заплатить.

Між тим і очільник культурної сфери, і міський голова зазначили, що був зроблений саме такий вибір, зважаючи на фінансові можливості міського бюджету. Адже, приміром, згаданий Миколою Кучеруком гурт за півторагодинний виступ просить п’ять тисяч доларів.

– Кого б ми не запросили, все рівно знайдуться ті, хто буде незадоволений,– наголосив міський голова Володимир Хомко.– Кілька років тому запросили на День міста «ТІК» (на фото). Одразу в місцевій газеті вийшов матеріал, що одне з українських міст через «Прозоро» запросило артиста, за якого заплатили вдесятеро дешевше.

Та ми його просто не хотіли замовляти. Я через «Прозоро» можу сам подати пропозицію і заспівати вам за 5 гривень. Мене ніхто не переб’є і дешевше не запропонує. Ми виходимо зі своїх можливостей. Продюсерська агенція взяла на себе частину витрат, то чому б і ні? Хай собі рекламуються. Це дуже вдала пропозиція. Я не проти запросити навіть Хуліо Іглесіаса, але де взяти гроші?

Наталія НИРКОВА