За час карантину на Рівненщині обстежили 15 тисяч місць торгівлі

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині зареєстрували 4140 порушень карантинних обмежень у зв’язку з COVID-19. У результаті 424 протоколи направлені до суду. Їх виявили мобільні групи, що створені в області. До їх складу входять поліцейські, представники органів місцевого самоврядування, ДСНС, територіальних районних підрозділів Держпродспоживслужби в області, Укртрансбезпеки.

Щоденно 22 групи здійснюють до 35 рейдів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Зокрема, представники Національної поліції разом та Держпродспоживслужби перевірили понад 15 тисяч місць торгівлі харчовими продуктами, у тому числі на агропродовольчих ринках, за результатами склали 260 протоколів.

Загалом від початку запровадження карантинних заходів представники Держпродспоживслужби постійно контролюють, чи здійснюють підприємці дезінфекцію приміщень, продають продукти харчування в фасованому та ізольованому вигляді. Окрім того, вони провели обробку понад 900 одиниць транспорту, 5 вокзалів, 142 супермаркетів і торгівельних центрів та 1677 інших закладів громадського призначення. Постійно проводять саносвітні заходи – роздають санбюлетені, плакати, листівки, пояснюють людям небезпеку поширення коронавірусу.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»