fbpx

Програмісти в Чехії заощадили для країни 16 млн євро

За пару вихідних група чеських програмістів зробили сайт, на який влада планувала витратити 16 мільйонів євро. Та міністра звільнили, заощадивши кругленьку суму для країни.

За інформацією https://itechua.com, спочатку громадськість обурила вартість контракту на розробку сайту і додатків з продажу дозволів на проїзд по швидкісних автомагістралях, а також той факт, що тендер був закритим.

Власник ІТ-компанії Томаш Вондрачек зібрав команду з 60 програмістів, які буквально за вихідні написали програмний код сайту за вихідні і подарували його державі. Причому готовий сайт повністю задовольняє умовам тендеру.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Вже цього понеділка сайт Ferznamka.cz запрацював у тестовому режимі. Наразі він дає можливість придбати віртуальні купони за символічну суму в кілька крон. Виручені кошти будуть витрачені на благодійність.

Що стосується міністра транспорту Володимира Кремлика, який погодив величезну суму на створення сайту, то він був відправлений у відставку з ініціативи чеського прем’єра Андрія Бабіша, який відвідав хакатон і побачив, як швидко був створений необхідний ресурс.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»