На Рівне суне жовта хмара з “АЗОТу”(ОНОВЛЕНО)

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Над підприємством “Рівнеазот” 20 липня з’явилася руда хмара. Про це Суспільному повідомив очевидець, який надіслав відео з місця події. Керівник з комунікацій “Group DF” Олег Арестархов, до якої входить підприємство, обіцяє прокоментувати ситуацію згодом.

Відео з хмарою невідомої речовини над Рівнеазотом Суспільному надіслав користувач. Підприємство знаходиться у селі Городок за 10 кілометрів від обласного центру.

Речник ДСНС в області Дмитро Мельник Суспільному повідомив, що поки що ситуацію не коментують, бо з’ясовують обставини.

Керівник з комунікацій “Group DF” Олег Арестархов, до якої входить підприємство, обіцяє прокоментувати ситуацію згодом.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Повідомляє Суспільне

 Олег Арестархов Суспільному повідомив, що на підприємстві відбулася розгерметизація трубопроводу в цеху азотної кислоти.

“Була дійсно позаштатна ситуація, але протягом 40 хвилин вона була ліквідована. В результаті надзвичайної ситуації відбувся разовий викид нітрозних газів в незначній кількості на території заводу. Наслідки надзвичайної ситуації повністю ліквідовано власними силами. Жертв та постраждалих немає”, – повідомив Олег Арестархов.

Він запевнив, що показники якості повітря – в межах допустимих норм. Жодної загрози навколишньому середовищу та людям немає, а підприємство повернулось до роботи в штатному режимі. Потреби зачиняти вікна немає, запевнив Арестархов.

Діліться корисною інформацією з друзями: