Рівнянин закликає облаштувати пішохідний перехід

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

З такою пропозицією до Рівненської міської ради звернувся Сергій Якимюк та зареєстрував петицію.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Облаштування пішохідного переходу з відповідними дорожніми знаками, дорожньою розміткою та додатковим освітленням на перетині вулиць Фабрична-Льонокомбінатівська в м.Рівне!

   На перетині вулиць Фабрична-Льонокомбінатівська в м.Рівне (кінцева зупинка тролейбусів №2, №4, маршрутних таксі №47, №51, кільце Льонокомбінату) відсутній облаштований пішохідний перехід. В цьому місці, не зважаючи на постійний громадський рух автотранспорту, мешканців прилеглих будинків, які проживають по вул.Фабрична, вул.Льонокомбінатівська, житлових масивів “Осінній”, “Світанковий”, “Слава Переможцям”, працівників великих підприємств Льонокомбінату та Фабрики нетканих матеріалів, поліклініка “Північна”, відсутня можливість безпечного переходу дороги, а тому, пішохідний перехід у вказаному місці вкрай важливий.

   Така недбала організація дорожнього руху змушує громадян (дітям, які прямують до школи, батькам ведучи дітей в садочки, працівникам ідучи на роботу) порушувати правила дорожнього руху та переходити дорогу в не облаштованих (заборонених) місцях.

Повний текст петиції

Діліться корисною інформацією з друзями: