Двоє людей потонуло за вихідні на водоймах Рівненщини

Діліться корисною інформацією з друзями:

За минулу добу на водоймах Рівненщини потонуло двоє людей. Рятувальники закликають мешканців бути обережними під час відпочинку на воді

30 серпня о 18:20 в селі Сопачів Володимирецького району у штучній водоймі виявлено та піднято на поверхню місцевими
мешканцями мертве тіло чоловіка 1992 року народження без візуальних ознак насильницької смерті.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Того ж дня о 18:50 в селі Морочно Зарічненського району у ставку виявлено та піднято на поверхню місцевими мешканцями мертве тіло чоловіка 1973 року народження без візуальних ознак насильницької смерті.

Загалом з початку року на водоймах Рівненщини потонуло 34 людини з яких 2 дітей.

Будьте дуже обережні під час відпочинку на воді, щоб він був для вас і ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!

Як уникнути трагедії на воді

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.

Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, не заходьте у воду напідпитку, ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; купатися краще там, де є рятувальні служби; особливо слідкуйте за дітьми: їхня поведінка у воді не передбачувана; до плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів; утримуйтеся від далеких запливів: переохолодження – головна причина трагічних випадків. На рівнинних річках є багато ям і вирів. Вони підступно зустрічаються біля піщаних кос, під берегом, де особливо полюбляють купатися діти.


Постійно бути в курсі новин вам допоможе telegram-канал газети «7 днів»