fbpx

Енергію сонця можуть залучити дитсадки Рівненщини для підігріву води

Діліться інформацією з друзями:

Дитсадки Рівненщини зможуть отримати геліосистеми для безперебійного постачання гарячої води. Конкурс на отримання та встановлення геліосистем у закладах дошкільної освіти оголосило Держенергоефективності.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Держенергоефективності оголошує старт збору проектів від територіальних громад для участі у конкурсі на отримання та встановлення геліосистем у закладах дошкільної освіти України в рамках спеціального проєкту «Енергія сонця для діточок». – йдеться в повідомленні Держенергоефективності

У конкурсі проєктів може взяти участь будь-яка територіальна громада. Учасники мають представити пропозицію, в якій визначено мету, описано способи реалізації, а також наближений розрахунок очікуваного ефекту з енергозбереження. Приймається лише один проєкт від громади.

Дедлайн для учасників програми – 12 листопада.

Для участі у відборі учасник має подати заповнену заявку на участь у відборі проєктів. Також слід приєднати наступні документи:

  1. Технічний паспорт будівлі.
  2. Мотиваційний лист, підписаний відповідальною особою. (Вказати, чому саме у цьому закладі необхідно встановити геліосистему підігріву гарячої води. Вимоги: українською, або англійською мовою, максимум 400 слів)
  3. Висновок обстеження технічного стану будівлі та покрівлі.
  4. Документ, що підтверджує наявність найпростішого укриття.
  5. Підтвердження впровадженого енергоменеджменту в громаді (копія рішення місцевої ради або розпорядження міського голови).

Заявки приймають в електронній (із застосуванням ЕЦП) та/або паперовій формі

Ініціатива по даній програмі буде реалізована у рамках тристороннього партнерства Держенергоефективності із проєктом GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» та НАК «Укрсвітлолізинг».

Детальніше за посиланням: https://saee.gov.ua/uk/events/previews/5085

Читайте також: Створення єдиного хабу для ветеранів та переселенців на Рівненщині

  • Нова компанія з видобутку бурштину з’явилась на Рівненщині
    На Рівненщині зʼявився ще один легальний проєкт з видобутку бурштину. Компанія «Сонячне ремесло» розпочала роботи на Томашгородському родовищі у Рокитнівській громаді. Мова йде про видобуток до 15 тонн бурштину на рік. Проєкт створить близько 100 нових робочих місць, сприятиме надходженню…