fbpx

Створення єдиного хабу для ветеранів та переселенців на Рівненщині

Створення єдиного хабу для ветеранів та переселенців обговорили на нараді з керівниками районних адміністрацій та представниками профільних департаментів Рівненщини.

Створення єдиного хабу для ветеранів та переселенців на Рівненщині – актуальне питання для очільника області Віталія Коваля. Адже послуги для них повинні бути максимально доступні, швидкі та прозорі.

Про це повідомляє  Віталій Коваль.

Ми спільно маємо скоординувати роботу таким чином, аби послуги «ходили» за людьми. Мова йде про працевлаштування, інтеграцію, втілення бізнес-ідей. Це чутливе питання має стати першочерговим у стратегіях громад.

Також обговорили результати роботи комісії, яка провела моніторинг місць компактного проживання ВПО та пошук нових локацій. Перевірили 64 приміщення.  Доручив правильно зареєструвати їх. Тільки тоді держава почне відшкодовувати комунальні послуги.

Наша мета — максимально інтегрувати ветеранів та переселенців у звичне життя.

Фото ілюстративне

Читайте також: Створення єдиного хабу для ветеранів та переселенців на Рівненщині

  • Смерть у полоні: тортури й катування українських військовополонених росіянами
    Правозахисники отримали свідчення звільнених у результаті обмінів полонених, які заявляють про загибель українських військових у російському полоні внаслідок побиття або катувань. Також українські військові заявляють, що міжнародні організації їх не відвідували. Під час так званого процесу «прийомки», коли всіх військовополонених … Read more