fbpx

Алюмінієва фольга допоможе попрасувати та зніме біль

Така звична алюмінієва фольга може стати у пригоді у несподіваних обставинах.

Незамінний у кулінарії й практичний у застосуванні кухонний помічник стане вам у пригоді навіть за зовсім несподіваних обставин.

• Потрібна воронка, а її в потрібний момент нема під рукою? Складіть шматок фольги і отримаєте воронку, що не протікатиме. Ідеально!

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

• Вам потрібно випрасувати одяг, а часу обмаль? Допоможе фольга. Вона дозволить випрасувати обидві сторони речі за один раз. Все, що вам потрібно зробити, це покласти лист фольги на прасувальну дошку, а зверху – білизну. От і впораєтесь набагато швидше, ніж зазвичай.

• Затупилися ножиці? Не проблема. Використайте фольгу, і ножиці знову стануть гострими швидше, ніж ви встигнете помітити. Все, що вам потрібно – розрізати фольгу на дрібні шматочки. Ось і все!

• Дуже часто ми псуємо свій одяг під час прання. Це пов’язано зі статичною електрикою і з тим, що одяг прилипає до барабана під час сушіння. Можете не вірити, але якщо ви зробите три кульки з алюмінієвої фольги (діаметром 5 см) і покладете їх у пральну машинку, то статичну електрику буде повністю усунено. Кульки з фольги поглинуть усі навантаження, які будуть вивільнятися при пранні. А одяг висохне значно швидше.

• У вас вдома слабкий сигнал wi-fi? Змайструйте екран з алюмінієвої фольги і поставте його біля стіни, де ви хочете посилити сигнал. Він підсилиться у напрямку екрана.

Як використовувати алюмінієву фольгу для полегшення болю?

Цей матеріал має протизапальну дію, тож його легко можна застосовувати для полегшення різного болю. Ефект досягається за рахунок того, що тепло, що виділяється тілом, довше контактує зі шкірою. Відріжте необхідну кількість фольги, прикладіть до хворого місця і закріпіть пов’язкою. Залиште на всю ніч. Процедуру слід повторювати протягом 12 днів.

• Пульт від телевізора або іншого пристрою погано працює? Покладіть невеликий шматочок алюмінієвої фольги між батареєю і пружиною. Втрачений контакт відновите без зайвих зусиль.

• Вирішили спекти торт, тільки не круглий, як завжди, а нестандартної форми – у формі зірки, серця, м’яча? Скористайтеся складеним удвічі аркушем фольги, щоб «одноразова» форма для випічки була більш твердою і міцною. Отримаєте не просто потрібну вам форму торта, а й добре пропечене тісто.

Цікавилася Галина ГРИЦЮК